مشاورین و همکاران

معرفی شرکت

موسسه مشاوران مدیریت فناوری آینده پژوهان (با نام اختصاری: گروه مشاوران مدیریت فناوری MOTCG) توسط جمعی از اساتید و دانش آموختگان دکتری تخصصی مدیریت تکنولوژی از اواخر سال1396 بطور رسمی فعالیت خود را در حوزه خدمات مشاوره تخصصی و برگزاری دوره های آموزشی مدیریت، بویژه مدیریت تکنولوژی، مدیریت انتقال تکنولوژی، مدیریت نوآوری و مدیریت تحقیق و توسعه آغاز نمود.
از جمله اهداف اصلی گروه مشاوران مدیریت فناوری، اصلاح و بهبود فضای مدیریت تکنولوژی کشور در سطح بنگاه و صنعت، مشاوره به شرکت های دانش بنیان جهت تجاری سازی ایده های نوآورانه، ارزش گذاری تکنولوژی و تدوین دانش فنی و نیز تولید محتوی علمی و کاربردی مناسب در حوزه های ذکر شده می باشد. از ویژگی متمایز کننده اعضاء این گروه، سوابق اجرایی مفید آنها در صنایع مختلف می باشد.
گروه مشاوران مدیریت فناوری خدمات خود را در زمینه های زیر ارائه می نماید:
1- خدمات مشاوره : اعضاء این گروه با پشتوانه دانش روز مدیریت و تجربه موفق مشاوره خود در صنایع مختلف، بصورت گام به گام در کنار مدیران و کارکنان سازمان ها بوده و نه تنها مشاوره تخصصی ارائه می نمایند، بلکه راهبری و اجرایی سازی فرایندهای مدیریتی و بهبود سازمانی، با رویکردی جامع‌نگر را نیز ارائه می نمایند و همپای سازمان‌ها و مدیران آن‌ها خود را در اجرای راهکارهای ارتقای سازمان و کسب موفقیت آن‌ها متعهد و مسئول می‌دانند و با ارائه نسخه بومی و منطبق با نیاز و شرایط خاص هر سازمان، به موفقیت آنها کمک می نمایند.
2- خدمات آموزش : این گروه دوره های آموزشی، کارگاه ها و سمینارهای تخصصی و کاربردی مختلفی را برای سازمان ها طراحی و برگزار می نماید. در این راستا با هدف ارائه خدمات مناسب آموزشي به سازمانها، امكان تدوين سرفصل آموزشي متناسب با نيازهاي هر سازمان، تدوین بسته های آموزشي مناسب براي هر دوره، توجه به محدوديت زماني كاركنان و اعزام مدرسان متناسب، امکان برگزاري دوره‌های آموزشی، کارگاه ها و سمينارها مهیا می گردد. آنچه که دوره های آموزشی گروه مشاوران مدیریت فناوری را متمایز می سازد پشتوانه علمی و عملی مدرسان آن است که در کنار اطلاع از دانش روز مدیریت، سوابق بسیار ارزنده و گسترده ای در صنایع مختلف کشور دارند و با آگاهی کامل از شرایط و نیازهای سازمان های ایرانی، مطالب مفید و کاربردی ارائه می نمایند.
3- خدمات پژوهشی: از ديگر خدمات ارزشمند اين گروه برای جامعه علمي كشور، تدوين کتب تخصصی و کاربردی و همچنين انجام پژوهش های تخصصی مي باشد.

رصد تکنولوژی

رصد تکنولوژی 

رصد تکنولوژی

 

اهداف:

  • آشنایی با مفاهیم و روش های رصد تکنولوژی
  • آشنایی با فرآیند رصد تکنولوژی 
  • شناسایی سیگنال های ضعیف تکنولوژی های در حال ظهور

سرفصل:

  • تاریخچه و مفاهیم رصد تکنولوژی
  • اهمیت و ضرورت رصد تکنولوژی و جایگاه آن در هوشمندی تکنولوژی
  • انواع رصد تکنولوژی
  • سطوح رصد تکنولوژی
  • سیستم های رصد تکنولوژی در کشورهای مختلف
  • فرآیند رصد تکنولوژی
  • روش های رصد تکنولوژی (کارگاه)

زیر مجموعه ها

تماس با ما

لینک های مفید

اخبار

کتابخانه

مشاورین و همکاران

دپارتمان ها

درباره ما

صفحه اصلی

آدرس : 

 تهران، خيابان شريعتي، دوراهي قلهك، ابتداي خيابان بصيري، خيابان پابرجا، بلوار آيينه، نبش خيابان گل يخ غربي، پلاك ١٦ ، طبقه ششم، واحد ٦٠١ 

ساعات کاری : 

شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17

 

 

نقشه گوگل 

اطلاعات تماس
تلفن:   22548132-021
 مدیرعامل:  09123184025
 واتساپ:  09123184025
اینستاگرام:   mot_consulting_group